Po-Pia: 08:00-17:00

Sob: 08:00-14:00

Príprava na STK

Záruka na tieto služby sa poskytuje len pri zakúpení spotrebného materiálu a/alebo náhradných dielov v servise Avant Autoservis.

Čo je súčasťou služby

POPIS SLUŽBY

Vaše vozidlo skontrolujeme a pripravíme na STK. V prípade záujmu zariadime kontrolu za vás. Vozidlo zanecháte v servise a po vykonaní kontroly si vozidlo s platnou STK vyzdvihnete. Táto služba nezahŕňa prípravu vozidla na kontrolu Emisií.

OBJEDNAJTE SI SLUŽBU ONLINE

Príprava vozidlá na STK

Príprava vozidlá na STK

Online ponúkame iba vybrané služby. Nenašli ste Vami požadovanú službu v našej ponuke k online objednanie – pýtajte sa na Vami vybrané pobočke.

PREDNOSŤ SLUŽBY

Kontrola vozidla skúseným mechanikom odhalí závady, ktoré bránia vykonaniu STK. Zistené závady odborne odstránime za priaznivú cenu v najkratšom možnom termíne. Náš technik zaistí objednanie a vykonanie STK. Pred ukončením platnosti STK Vám ponúkame zdarma zaslanie upozorňovacej SMS.

PRÍNOS PRE ZÁKAZNÍKA

Vďaka našim skúsenostiam s prípravou vozidla a vykonaním pravidelnej technickej kontroly sa vyhnete nepríjemnostiam a finančným nákladom, ktoré sú spojené s opakovaním technickej kontroly. Prípadné zistené závady odborne odstránime, čím sa výrazne zvýši Vaša bezpečnosť. Zaistíme za vás termín a potrebné administratívne úkony. Na stanicu STK zájdeme za Vás a Váš čas tak môžete využiť omnoho efektívnejšie. Vďaka našej upozorňovacej SMS už nezabudnete na pravidelnú technickú prehliadku a vyhnete sa tak prípadnej pokute.

POPIS

Príprava Vášho vozidla na STK naším kvalifikovaným mechanikom vrátane prehliadky na zdviháku zahŕňa predovšetkým tieto kontroly:

  Správnosť identifikačných údajov vozidla

  Úplnosť povinnej výbavy vozidla

  Viditeľnosť z vozidla (skla, stierače, ostrekovače, zrkadlá)

  Stav a funkčnosť osvetlenia

  Stav bŕzd a funkcie ručnej brzdy

  Vôľa v riadení a nápravách

  Stav podvozkových dielov

  Tesnosť a stav výfukového systému

  Tesnosť motora, prevodové skrine a únik prevádzkových kvapalín

  Stav pneumatík (hĺbka dezénu, správnosť rozmeru, poškodenie, DOT)

  Stav karosérie

Prehliadkou Vášho vozidla získate prehľad o reálnom stave kontrolovaných častí. V prípade zistenej závady od nás dostanete ponuku na jej odstránenie.

Neodkladajte opravu svojho auta, objednajte sa k nám ešte dnes.